Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

O Nas

O Magmillon: 

magmillon logoMagmillon to zespół ekspertów z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Specjalność firmy to Warszawskie Kamienice oraz Inwestycje Ziemskie – niszowe i niespekulacyjne projekty inwestycyjne w obszarach o największym potencjale zwrotu. Dzięki inteligentnemu zwiększaniu wartości aktywów Magmillon wypracowuje solidne zyski bez obarczania powierzonego kapitału zbędnym ryzykiem.

O mnie:

26801,49159,f_663_663 - Kopia

Nazywam się Kuba Karliński i jestem współzałożycielem Magmillon. Moją pasją jest nurkowanie, które uwielbiam zarówno w ciepłych wodach mórz tropikalnych, jak i zimnych wodach Bałtyku i polskich jezior.

Doświadczenie, które zdobyłem pracując w korporacjach w Polsce i zagranicą pozwoliły mi wraz ze wspólnikami wypracować model grupowego inwestowania najpierw w ziemię (Inwestycje Ziemskie), a teraz także w istniejące budynki (Warszawskie Kamienice). Od 2010 r. ponad 400 inwestorów zainwestowało u nas kilkadziesiąt milionów złotych, za które kupiliśmy łącznie ponad 140 ha gruntów w 40 lokalizacjach w Warszawie i okolicach. Grunty te systematycznie odralniamy, dzielimy na mniejsze działki, uzbrajamy w media i sprzedajemy finalnym nabywcom na cele mieszkaniowe lub komercyjne. Projekty Warszawskie Kamienice polegają na zakupie całych kamienic, ich gruntownej renowacji oraz sprzedaży lokali na wolnym rynku.

0