Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Inwestorium #065: Co dane mówią o rynku nieruchomości – Katarzyna Kuniewicz

18 September , 2023 | Autor: Kuba Karliński

W sześćdziesiątym piątym odcinku Inwestorium moim i waszym gościem jest Katarzyna Kuniewicz.

Katarzyna Kuniewicz jest Dyrektorem Badań Rynku Otodom Analytics. Ekonomistka. Ekspertka specjalizująca się w zagadnieniach dotyczących rynku mieszkaniowego w Polsce. Nadzoruje rozwój narzędzia i badania rynku Otodom Analytics.

Wcześniej przez ponad 10 lat kierowała zespołem badań i analiz w firmach doradczych – najpierw REAS, później JLL. Współautorka przekrojowych raportów i prognoz rozwoju rynku pierwotnego oraz analiz preferencji nabywców mieszkań.

Ekspertka w dziedzinie organizacji badań popytu i podaży na rynku nieruchomości. Prelegentka licznych konferencji, uczestniczka debat, komentatorka zjawisk i trendów w mieszkaniówce.

Rozmawiam z Katarzyną o tym, co się dzieje na rynku nieruchomości oraz czym różni się Kraków od Warszawy. Poruszamy też temat wpływu kredytu 2% na wzrost sprzedaży nieruchomości.

 

Linki:

O czym usłyszysz w tym odcinku podcastu?

00:05:11

Co się dzieje na rynku nieruchomości

00:09:04

Dlaczego w Warszawie i Krakowie jest mało budów

00:14:33

Wzrost sprzedaży i kredyt 2 procent

00:18:36

Różnice między rynkiem krakowskim i warszawskim

00:19:59

Krótko o rynku łódzkim

00:34:09

Dlaczego ludzie kupują domy

00:39:53

Gdzie znajdziesz Katarzynę Kuniewicz

Podcast do poczytania


 

Te odcinki mogą też cię zainteresować

Posłuchaj także

0