Książka

Każdy może zarabiać na nieruchomościach

Kup teraz

Kuba Karliński – Zarabiajmy na nieruchomościach

„Zarabiajmy na nieruchomościach”  to lektura dla każdego, kogo interesuje zarabianie pieniędzy. Starałem się udowodnić, że każdy może zarabiać na nieruchomościach, jeśli tylko znajdzie odpowiednią metodę. Czerpiąc z własnego doświadczenia oraz wiedzy ludzi, którzy na całym świecie zbijają fortuny na nieruchomościach, opisałem metody bezpiecznego pomnażania pieniędzy. Dzięki tej lekturze dowiesz się, jak uniknąć pułapek i nie stracić pieniędzy. Co więcej dowiesz się, jak inwestując w nieruchomości osiągnąć niezależność finansową.

Dlatego, jeśli chcesz wejść w branżę nieruchomości, ale nie wiesz od czego zacząć, jeśli jesteś już w tej branży, ale chcesz się rozwinąć, jeśli posiadasz oszczędności, ale nie jesteś zadowolony z oprocentowania lokat bankowych i szukasz bezpiecznych rozwiązań pomnażania pieniędzy lub jeśli posiadasz nieruchomości i chcesz na nich zarabiać – koniecznie przeczytaj tę książkę.

Poza walorami merytorycznymi, książka jest doskonała jako przedmiot. Swój design zawdzięcza uznanemu projektantowi Michałowi Piekarskiemu oraz Andrzejowi Świetlikowi, wybitnemu portreciście, który wykonał ilustracje zdjęciowe.

12

inwestorskich porad

300

stron fachowej wiedzy

"Nie inwestujcie, nie czytając wcześniej tej książki, której znaczne fragmeny polecam także kupującym mieszkanie czy dom do własnego, rodzinnego użytku. Bo dobrze jest kupić coś, co z czasem zyskuje na wartości. Tak, by każdy nasz ruch w nieruchomościach był świadomie zarządzaną inwestycją."

ROMAN MŁODKOWSKI. wielokretnie nagradzany dziennikarz, twórca TVN CNBC oraz były dyrektor programowy polskiej edycji "Forbesa"

Dlaczego warto przeczytać tę książkę?

Naucz się zarabiać na nieruchomościach

Zajrzyj do środka książki i zacznij zarabiać.

Kup teraz