Marek Zmysłowski – o rozwoju biznesu dachów solarnych, ekspansji na nowe rynki, ekosystemie handlu i magazynowania energii – podcast Inwestorium #034

5 September , 2022 | Autor: Kuba Karliński

Marek jest przedsiębiorcą, inwestorem na rynku startupów. Rozwijał biznesy internetowe w Polsce i Afryce. Przez współpracę z niewłaściwymi ludźmi trafił na listę najbardziej poszukiwanych Interpolu. 2 lata zajęło mu oczyszczenie się z zarzutów i udowodnienie, że cała sprawa była owocem korupcji. Swoje przygody opisał w książce „Goniąc czarne jednorożce”.

Aktualnie Marek jest inwestorem i founderem w firmie Sunroof produkującej dachy solarne i Samana Group, która buduje miasteczko w Dominikanie.

W tym odcinku rozmawiam z Markiem o blaskach i cieniach rozwoju biznesu w branży dachów solarnych, ekspansji na nowe rynki, ekosystemie handlu i magazynowaniu energii.

W tym odcinku rozmawiam z Markiem o Dominikanie, planowaniu przestrzennym w Europie i krajach egzotycznych, motywacjach i frustracjach ludzi, rozwoju ich świadomości oraz jak to wszystko wykorzystać w biznesie. Poruszamy też temat świadomego zdrowia.

Linki:

O czym usłyszysz w tym odcinku podcastu?

00:02:15

Co się działo ostatnio w Sunroof

00:08:46

Wąskie gardła i wyzwania w biznesie dachów solarnych

00:11:04

O ekspansji na nowe rynki

00:15:54

O wartości i jakości obsługi posprzedażowej

00:17:10

Ekosystem handlu energią z dachów solarnych

00:20:34

O bateriach i magazynowaniu energii w instalacjach fotowoltaicznych

00:26:00

O znaczeniu przychylności rządzących dla rozwoju regulowanego biznesu

Te odcinki mogą też cię zainteresować

Posłuchaj także