fbpx

O mnie

Jestem pasjonatem nieruchomości, założycielem spółki inwestycyjno-deweloperskiej Magmillon, doświadczonym ekspertem w zakresie inwestycji i obrocie nieruchomościami oraz specjalista w działaniach zwiększających wartość nieruchomości.

Prowadzę projekty związane z renowacją i rozbudową kamienic oraz realizuję nowe projekty deweloperskie. Jestem pionierem w dziedzinie inwestycji ziemskich w Polsce. Pozostaję członkiem zarządu kilkunastu spółek inwestycyjnych, aktywnych na rynku nieruchomości. Wraz z wspólnikiem, Hubertem Teleckim, zarządzam zespołem Magmillon i prowadzę projekty grupowego inwestowania w grunty i budynki o szacunkowej wartości 150 mln złotych. Wcześniej rozwijałem biznes firmy doradczej Innovatika, realizowałem transformację strategicznego produktu grupy medialnej Agora S.A. Kilka lat poświęciłem też firmie Novo Nordisk, gdzie byłem odpowiedzialny za business development na międzynarodowych rynkach w Europie, Afryce, Azji i Ameryce Południowej.

Prywatnie, jestem wielbicielem nurkowania, podróży i fotografii, zapalonym  narciarzem i propagatorem zdrowego trybu życia. Ukończyłem SGH na kierunku Zarządzanie i Marketing.