O mnie

Doświadczony inwestor i ekspert od pomnażania pieniędzy na nieruchomościach. Założyciel Grupy Inwestycyjno-Deweloperskiej Magmillon. Członek zarządu ponad 20 spółek. Zarządza projektami deweloperskimi i ziemskimi o wartości ponad 150 mln złotych, na rzecz ponad 400 inwestorów. Prekursor Inwestycji Ziemskich w Polsce. Realizuje projekty związane z renowacją kamienic oraz inwestycje deweloperskie skoncentrowane na budowie nowych osiedli mieszkaniowych. W ostatnich latach zarządzana przez niego Grupa Magmillon, wygenerowała przychody ze sprzedaży nieruchomości o wartości ponad 100 mln złotych.

Prelegent konferencji związanych z rynkiem nieruchomości, inwestycjami oraz przedsiębiorczością. Częsty gość mediów branżowych oraz ogólnopolskich w roli eksperta i komentatora zmian legislacyjnych oraz sytuacji na rynku nieruchomości (m.in. Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Puls Biznesu). W ubiegłym roku cytowany w mediach kilkaset razy. Od kilku lat aktywista w Radzie Ekspertów Fundacji Mam Marzenie.

Autor książki pt. „Zarabiajmy na nieruchomościach”. Prowadzi bloga: www.kubakarlinski.pl poświęconego inwestycjom w nieruchomości.