Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Eksplozja inspiracji podczas Forum Świadomych Inwestorów w Nieruchomości!

18 września , 2023 | Autor: Kuba Karliński

16 września 2023 w Warszawie odbyło się Forum Świadomych Inwestorów w Nieruchomości.
Organizator Kuba Karliński zaserwował uczestnikom prawdziwy zastrzyk inspiracji i merytoryki!
Podczas eventu spotkali się eksperci ze świata nieruchomości i inwestycji. Całodniowe wydarzenie obfitowało w atrakcje i zakończyło się bankietem pozwalającym na nawiązanie znajomości i zacieśnienie relacji biznesowych w mniej formalnej atmosferze.

Podczas imprezy odbyło się aż dwanaście prelekcji przygotowanych przez ekspertów, wśród których
byli: organizator Forum Kuba Karliński, Elżbieta Liberda, Katarzyna Kuniewicz, Marek Zmysłowski, Robert Kuliga, Grzegorz Grabowski, Jerzy Sempowicz, Marcin Matusiak, Dawid Gutkowski, Adrian Hołub, Mariusz Stężały i . Wiedza przekazana przez prowadzących wraz z praktycznymi poradami i słowami motywacji zostały z entuzjazmem przyjęte przez uczestników.

W przerwach pomiędzy kolejnymi wykładami osoby biorące udział w konferencji chętnie odwiedzały stoiska wystawców, przy których również odbyło się wiele interesujących rozmów. Pod koniec wydarzenia wśród uczestników rozlosowano nagrody od prelegentów.

Forum Świadomych Inwestorów w Nieruchomości to impreza, podczas której można było poznać najnowsze trendy i prognozy dotyczące rynku nieruchomości. Networking prowadzony podczas rozmów kuluarowych i przerw niewątpliwie zaowocuje w przyszłości wieloma interesującymi projektami stworzonymi wspólnie przez uczestników.

Pomnażanie majątku przez inwestowanie w nieruchomości wymaga solidnego przygotowania merytorycznego, ale również odpowiedniej motywacji. Oba te niezbędne do działania czynniki dostarczyłem wraz z ekspertami podczas Forum Świadomych Inwestorów w Nieruchomości!

Obejrzyj relację video z Forum Świadomych Inwestorów w Nieruchomości

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat inwestowania w nieruchomości? – zapisz się na newsletter.

 

Tagi:

czytaj także

REKLAMA
0