Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Inwestorium #001: O pasjach, coachingu, higienie pracy i energii – Kamila Rowińska

20 czerwca , 2021 | Autor: Kuba Karliński

Kamila Rowińska jest przedsiębiorcą, żoną, mamą, właścicielką i opiekunką 2 kotów oraz psa, a także założycielką i prezesem Fundacji Kobieta Niezależna. Kamila jest autorką kilku książek, nie tylko dla kobiet, m.in. „Kobieta Niezależna”, „Kobieta Asertywna”, „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”, czy „Zasługujesz na sukces”.

Na co dzień wspiera osoby w tym, aby osiągały swoje cele zarówno te prywatne, jak również zawodowe. Najczęściej pomaga ludziom w tym, aby nauczyli się lepszego sprzedawania, zarządzania zespołem albo asertywnej komunikacji.

W tym odcinku poznasz historię mojego gościa. Dowiesz się, jakie są pasje i ulubione zajęcia Kamili. Poznasz pytania coachingowe, które warto sobie zadawać. Rozmawiam z Kamilą także o higienie pracy i o tym, jak dba o swoją energię.

 

Linki:

 

Kamila Rowińska w mediach społecznościowych:

O czym usłyszysz w tym odcinku podcastu?

00:01:20

Kim jest Kamila Rowińska

00:07:29

Pasje i ulubione zajęcia

00:09:30

Pytania coachingowe, które warto sobie zadawać

00:12:57

O higienie pracy

00:16:37

Jak dbać o swoją energię

00:19:57

Jak kształtować samodyscyplinę

00:24:55

O wyłączaniu swojego wewnętrznego krytyka

00:31:53

Gdzie można znaleźć Kamilę Rowińską

Te odcinki mogą też cię zainteresować

Posłuchaj także

0