Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Inwestorium #063: Rynek nieruchomości w Australii vs. w Polsce – Olga Marciniak

4 września , 2023 | Autor: Kuba Karliński

W sześćdziesiątym trzecim odcinku Inwestorium moim i waszym gościem jest Olga Marciniak.

Olga Marciniak jest związana z branżą nieruchomości od ponad 15 lat.

Wiedzę oraz doświadczenie zawodowe zdobywała, mieszkając na trzech kontynentach. Potencjał drzemiący w nieruchomościach odkryła we Włoszech, zarządzając portfolio wartym kilkadziesiąt milionów Euro. Dziś jest współwłaścicielką firm zajmujących się najmem w Australii i Polsce. Rozwija także w Polsce biuro międzynarodowej firmy brokerskiej EXP Realty.

Olga współpracuje zarówno z inwestorami, przeprowadzając ich przez każdy etap procesu inwestycyjnego, jak i z klientami prywatnymi, poszukującymi swojego wymarzonego mieszkania. Chociaż ogromną satysfakcję sprawia jej praca nad transformacją oraz wydobyciem prawdziwego potencjału nieruchomości, to jednak najwięcej energii czerpie z kontaktu z ludźmi.

Jej misją stało się umacnianie pozycji kobiet w branży nieruchomości oraz wspieranie wśród nich przedsiębiorczości i niezależności finansowej. Prowadzi spotkania grupy Kobiety Inwestują w Nieruchomości. Jest współorganizatorką Ogólnopolskiego Forum – Inwestorki.

Rozmawiam z Olgą o jej doświadczeniach w branży nieruchomości na 3 kontynentach, specyfice rynku nieruchomości w Australii i jego porównaniu do Polski. Poruszamy też temat powrotu do Polski i projektu Inwestorki, który integruje działające w nieruchomości.

 

Linki:

O czym usłyszysz w tym odcinku podcastu?

00:01:57

Kim jest Olga Marciniak

00:05:42

Powrót Olgi do Polski

00:11:17

Co robią polskie inwestorki

00:15:08

Co zmieni nowoczesna firma brokerska – EXP Brokers

00:18:57

Jak wygląda rynek nieruchomości w Australii

00:23:52

Prowizje na rynku nieruchomości w Australii

00:29:04

Ceny mieszkań w Sydney

00:31:54

Stopa zwrotu z wynajmu i wzrost wartości mieszkań w Sydney

00:37:03

Gdzie można znaleźć Olgę Marciniak

Podcast do poczytania


 

Posłuchaj także

0