Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Inwestorium #064: O duchowości, świadomości i rozwoju osobistym – Krzysztof Janowski

11 września , 2023 | Autor: Kuba Karliński

W sześćdziesiątym czwartym odcinku Inwestorium moim i waszym gościem jest Krzysztof Janowski.

Krzysztof Janowski – mentor, logoterapeuta, przedsiębiorca. Wspiera ludzi w odnajdywaniu tego co w życiu najważniejsze – sensu i wartości, które ten sens kształtują.

Po 14 latach bycia trenerem rozwoju osobistego Krzysztof odkrył jak bardzo błądził… Od lat budował i rozwijał biznesy. Swoje i cudze. Sukces nie przekładał się jednak na jego poczucie szczęścia. Wciąż odczuwał pustkę, ciągłe niezadowolenie z siebie i tego co miał.

Długo szukał odpowiedzi u mówców motywacyjnych, na szkoleniach z efektywności osobistej i w wielu innych, nietrafionych miejscach. Przeszedł długą drogę. I wreszcie odkrył, że wartości, które budują jego życie, a z których nie zdawał sobie sprawy, stanowią punkt wyjścia do budowania poczucia sensu.

W swojej pracy Krzysztof wykorzystuje prace naukowców i myślicieli, pokazując jak w praktyce można żyć w zgodzie z wartościami i czerpać z tego siłę, satysfakcję i poczucie sensu.

Rozmawiam z Krzysztofem o wyzwaniach przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces w biznesie i rozwoju duchowości. Poruszamy też temat różnych poziomów świadomości.

 

Linki:

 

O czym usłyszysz w tym odcinku podcastu?

00:07:58

Wprowadzenie

00:09:20

Kim jest Krzysztof Janowski

00:12:07

Czy jest granica rozwoju osobistego

00:15:29

Moment przełomowy i rozwiązanie

00:22:05

Wyzwania przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces w biznesie

00:29:22

Wiktor Frankl i rozwój duchowości

00:33:15

O poziomach świadomości

00:39:07

Jak przedsiębiorca może pomóc

00:41:55

Gdzie znaleźć Krzysztofa Janowskiego

Podcast do poczytania


 

Te odcinki mogą też cię zainteresować

Posłuchaj także

0