Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Inwestorium #017: O biznesie opartym na przeżyciach i doświadczeniach, życiowym motto oraz o wspieraniu innych – Joanna Borucka

24 października , 2021 | Autor: Kuba Karliński

Joanna Borucka jest finansistką z wykształcenia, konsultantką, doradczynią biznesową z doświadczenia i przedsiębiorczynią z powołania. Joanna pracowała w korporacjach w branży doradczej i telekomunikacyjnej, a obecnie prowadzi firmę Katalog Marzeń, która oferuje prezenty w postaci przeżyć. Joanna inwestuje również kapitał i wspiera swoim doświadczeniem nowo powstające przedsięwzięcia i startupy.

Asia prowadzi również podcast „Napędzani marzeniami”, do którego zaprasza nietuzinkowych gości z pasją, którzy realizują swoje marzenia w różnych obszarach i dziedzinach życia.

Joanna jest mamą trójki dzieci. Oprócz tego jest aktywna fizycznie, regularnie biega, a najlepiej relaksuje się szydełkowaniem, którego nauczyła się od babci.

 

To jest pierwsza część naszej rozmowy, w której poznacie historię mojego gościa. Rozmawiam z Joanną o doświadczeniach i przeżyciach, życiowym motto oraz jak narodził się pomysł na firmę Katalog Marzeń. Dowiesz się także, jak wprowadzić element doświadczenia do swojego biznesu. Poruszamy też temat mentoringu i wspierania innych w rozwoju biznesu oraz regenerowania głowy.

 

Polecane książki:

  • Jacek Santorski, Paweł Oksanowicz „I. Refleksje o przywództwie jutra”
  • Natalia de Barbaro „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie”

 

Linki:

O czym usłyszysz w tym odcinku podcastu?

00:01:53

Kim jest Joanna Borucka

00:04:03

Jak narodził się i co oferuje Katalog Marzeń

00:06:00

Prezenty w formie przeżyć

 

00:11:07

Doświadczenie, które pozytywnie zaskoczyło

00:12:16

Jak wprowadzić element doświadczenia do swojego biznesu

00:18:45

Motto życiowe

00:20:08

O mentoringu i wspieraniu innych w rozwoju biznesu

00:23:02

O regenerowaniu głowy

00:26:15

Polecana książka

00:31:02

Gdzie można znaleźć Joannę Borucką

Te odcinki mogą też cię zainteresować

Posłuchaj także

0