Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Inwestorium #008: O pracy życia w telewizji, sztuce prowadzenia wydarzeń na żywo, energii, mobilności, nastawieniu i mocnej głowie – Tomasz Kammel

1 sierpnia , 2021 | Autor: Kuba Karliński

Tomasz Kammel przedstawia się jako optymista, showman i humanista. Od ponad 25 lat prowadzi programy telewizyjne oraz wydarzenia okolicznościowe na setki i tysiące osób.

Jest mówcą i trenerem wystąpień publicznych, komunikacji międzyludzkiej, motywacji oraz kontaktów z mediami. Swoim doświadczeniem dzieli się w mediach społecznościowych, w trakcie szkoleń, a także w książce „Moc w gębie. Jak gadać, żeby się dogadać”.

Tomek jest profesjonalistą przez duże P, a także niezwykle pozytywnym i ujmującym rozmówcą.

 

To jest pierwsza część naszej rozmowy, w której poznasz historię mojego gościa. Rozmawiam z Tomkiem m.in. o pracy życia w telewizji, o sztuce prowadzenia wydarzeń na scenie, energii i mobilności. Dyskutujemy także o profesjonalizmie, nastawieniu i mocnej głowie.

 

Polecana książka:

  • Tomasz Kammel „Moc w gębie. Jak gadać, żeby się dogadać”

 

Linki:

O czym usłyszysz w tym odcinku podcastu?

00:01:42

Kim jest Tomasz Kammel

00:03:50

O wystąpieniach publicznych

00:08:14

O pracy życia w telewizji

00:10:58

O sztuce prowadzenia wydarzeń na scenie

00:15:08

O energii i mobilności w życiu i na scenie

00:22:51

O profesjonalizmie

00:24:44

O nastawieniu i mocnej głowie

00:28:32

Gdzie można znaleźć Tomasza Kammela

Te odcinki mogą też cię zainteresować

Posłuchaj także

0