Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Inwestorium #014: O perspektywicznych branżach, energii życiowej, pasjach i ciekawości świata, a także o mentoringu – Tomasz Modzelewski

3 października , 2021 | Autor: Kuba Karliński

Tomasz Modzelewski jest z wykształcenia inżynierem i doktorem zarządzania. Ukończył także studia MBA. Jest menedżerem i specjalistą w szybkim skalowaniu biznesu, który działa od ponad 20 lat w Polsce i na rynkach międzynarodowych. Pracował m.in. w Procter & Gamble, GlaxoSmithKline, Gillette, Zelmerze, Pagedzie, a obecnie jest Prezesem Zarządu Polcom Group, którą rozwija w kierunku globalnego lidera budownictwa modułowego.

Od kilkunastu lat Tomasz jest także aktywnym inwestorem w startupy. Wnosi do nich nie tylko kapitał, ale przede wszystkim wiedzę i doświadczenie, które pomaga szybciej je rozwijać. Jako jeden z pierwszych inwestorów zaangażował się np. w Znanego Lekarza, który dziś działa w ponad 25 krajach.

To jest druga część naszej rozmowy, w której rozmawiam z Tomkiem m.in. o perspektywicznych branżach, energii życiowej, pasjach i ciekawości świata, a także o mentoringu.

 

Polecane książki:

  • Fantastyka naukowa Andrzej Pilipiuk

 

Linki:

O czym usłyszysz w tym odcinku podcastu?

00:01:17

Polecane książki i artykuły

00:03:53

O perspektywicznych branżach

00:07:58

O energii życiowej

00:09:30

O pasjach i ciekawości świata

00:10:51

Sukcesy i porażki jako motywatory w biznesie

00:12:51

O zarządzaniu oczekiwaniami interesariuszy

00:17:08

Dobre rady dla siebie 20 lat wcześniej

00:20:26

O mentoringu

00:26:35

O inwestowaniu w nieruchomości

00:27:55

Gdzie można znaleźć Tomasza Modzelewskiego

Te odcinki mogą też cię zainteresować

Posłuchaj także

0