Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Inwestorium #005: Jak awansować w korporacji, o sukcesie w biznesie i inwestycjach w startupy – Tomasz Modzelewski

4 lipca , 2021 | Autor: Kuba Karliński

Tomasz Modzelewski jest z wykształcenia inżynierem i doktorem zarządzania. Ukończył także studia MBA. Jest menedżerem i specjalistą w szybkim skalowaniu biznesu, który działa od ponad 20 lat w Polsce i na rynkach międzynarodowych. Pracował m.in. w Procter & Gamble, GlaxoSmithKline, Gillette, Zelmerze, Pagedzie, a obecnie jest Prezesem Zarządu Polcom Group, którą rozwija w kierunku globalnego lidera budownictwa modułowego.

Od kilkunastu lat Tomasz jest także aktywnym inwestorem w startupy. Wnosi do nich nie tylko kapitał, ale przede wszystkim wiedzę i doświadczenie, które pomaga szybciej je rozwijać. Jako jeden z pierwszych inwestorów zaangażował się np. w Znanego Lekarza, który dziś działa w ponad 25 krajach.

To jest pierwsza część naszej rozmowy, w której poznasz historię mojego gościa. Rozmawiam z Tomkiem o tym, jak awansować w korporacji, o sukcesie w biznesie i o inwestycjach w startupy.

 

Linki:

O czym usłyszysz w tym odcinku podcastu?

00:01:53

Kim jest Tomasz Modzelewski

00:12:59

Jak awansować w korporacji

00:16:36

O sukcesie w biznesie

00:28:25

Gdzie można znaleźć Tomasza Modzelewskiego

Podcast do poczytania


X

Te odcinki mogą też cię zainteresować

Posłuchaj także

0