Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Magmillon: nasze plany na 2018

11 stycznia , 2018 | Autor: Kuba Karliński

Za nami rok 2017, bardzo dobry dla Magmillon, a dzięki koniunkturze na rynku także dla większości inwestorów, którzy zdecydowali się postawić na rynek nieruchomości. Jesteśmy już gotowi na nowe wyzwania. Trendy, które zdominują kolejne 12 miesięcy opisaliśmy tu. Poniżej zaś znajdziecie naszą odpowiedź na zmiany, czyli plany na 2018 rok.

W 2018 roku zamierzamy sfinalizować kilka już rozpoczętych inwestycji, jednak nie spoczywamy na laurach. Coraz mocniej angażujemy się w projekt deweloperski na Woli. Ze względu na duże zainteresowanie ze strony naszych partnerów i klientów, intensywnie poszukujemy również kolejnych lokalizacji na tego typu przedsięwzięcie.

Jakie są zatem najważniejsze plany Magmillon w 2018 roku?

Brzeska 18

Początek roku upłynie pod znakiem finalizacji flagowego projektu Magmillon, czyli odnowienia zabytkowego „Rybaka”, kamienicy przy Brzeskiej 18 na warszawskiej Starej Pradze.

Trwają już ostatnie prace. W lutym zakończymy remont, który w ciągu niespełna dwóch lat zaniedbaną i zapomnianą kamienicę zamienił w jeden z najpiękniejszych w okolicy i najbardziej stylowych budynków mieszkalnych Warszawy.

Lubomira 6

Drugim z projektów realizowanych po prawej stronie Wisły jest remont i rozbudowa kamienicy przy ul. Lubomira 6. Koniec prac zaplanowany jest na trzeci kwartał. Największym wyróżnikiem kamienicy jest unikalne połączenie tradycji z nowoczesnością. Piękna bryła przedwojennego budynku zostanie zachowana i odnowiona tak by spełniać najwyższe wymagania współczesnych warszawiaków. Jednocześnie do kamienicy dobudowana zostanie nowa część, wpasowana w dotychczasową koncepcję, a jednocześnie bardziej współczesna w obszarze projektu części wspólnych czy wnętrz mieszkań.

Na ostatnie miesiące roku zaplanowana jest finalizacja sprzedaży mieszkań w inwestycji przy Lubomira. Do kupienia wciąż pozostają lokale 1-3 pokojowe o metrażach od 45 do 92 metrów kwadratowych, jak również większe mieszkania 4-5 pokojowe.

Nowe projekty

Pod koniec roku priorytety Magmillon będą powoli przenosić się z prawej na lewą stronę Wisły. Nacisk położony zostanie na inwestycję przy ulicy Długosza oraz rozwój nowego projektu.

Poszukujemy działki pod kolejne inwestycje deweloperskie. Chcemy by była to równie atrakcyjna lokalizacja jak w przypadku Długosza i dziś trudno jeszcze określić kiedy uda nam się kupić odpowiednie grunty. Dostrzegamy na rynku trendy, które mogą uderzyć w deweloperów masowo budujących podobne do siebie bloki w mniej atrakcyjnych lokalizacjach. Nie chcemy podążać tą drogą, nowa inwestycja Magmillon będzie zlokalizowana w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej okolicy.

 

czytaj także

REKLAMA
0