Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Inwestorium #007: O karierze zawodowej, rekrutacjach, zmianie, lęku i wynagrodzeniach – Ernest Wencel

25 lipca , 2021 | Autor: Kuba Karliński

Ernest Wencel jest przedsiębiorcą, działa na rynku od ponad 30 lat. Jest doradcą kariery i jak sam mówi o sobie – „odwróconym head hunterem”. Nigdy nie pracował na etacie, jednak współpracuje z korporacjami i dużymi firmami. Wcześniej wielokrotnie zmieniał zajęcia i branże, m.in. prowadził restaurację, firmę eventową, a także wydawniczą.

Długo szukał swojego miejsca. Studiował prawo, a potem, idąc za głosem serca, ukończył także studia filmowe, został reżyserem i nakręcił 3 filmy, które były prezentowane i nagradzane na międzynarodowych festiwalach.

 

To jest pierwsza część naszej rozmowy, w której poznasz historię mojego gościa. Rozmawiam z Ernestem m.in. o tym, jak się sprzedać w procesie rekrutacji i jak zaplanować swoją karierę zawodową. Dyskutujemy także o zmianie, lęku i przygotowaniu, a także o zarobkach i wynagrodzeniu oraz jakie pytania warto sobie zadawać, żeby uniknąć wypalenia zawodowego.

 

Linki:

O czym usłyszysz w tym odcinku podcastu?

00:01:42

Kim jest Ernest Wencel

00:04:14

O obsadzaniu aktorów w roli i rekrutacji kandydatów do pracy

00:12:30

O różnicach w pracy z korporacjami i klientami indywidualnymi

00:17:00

Jak się sprzedać w procesie rekrutacji

00:18:28

Jak zaplanować swoją karierę zawodową

00:22:33

O zmianie, lęku i przygotowaniu

00:29:28

O zarobkach i wynagrodzeniu

00:34:40

Jakie pytania warto sobie zadawać, żeby uniknąć wypalenia zawodowego

00:38:01

Gdzie można znaleźć Ernesta Wencela

Te odcinki mogą też cię zainteresować

Posłuchaj także

0