Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Inwestorium #006: O sportach ultra ekstremalnych, wstawaniu wcześnie rano oraz zarządzaniu zmianą i kryzysem w biznesie – Daniel Lewczuk

11 lipca , 2021 | Autor: Kuba Karliński

Daniel Lewczuk działa w branży rekrutacyjnej – executive search od 1998 r. Własny biznes prowadzi od 2004 r. Jest członkiem rad nadzorczych od 2013 r. Zasiadał lub w dalszym ciągu działa w radach nadzorczych m.in. Grupy Kopex S.A., Mostostalu Zabrze S.A., a także był Przewodniczącym Rady Nadzorczej Runmageddon S.A. W swojej karierze obsadził ok. 600 stanowisk w Zarządach, Radach Nadzorczych i stanowiskach raportujących do zarządów firm.

Daniel inwestuje także w startupy. Zrealizował dotąd 9 inwestycji m.in. w Goldenline, Sentione, Helping Hand. Ta ostatnia to przykład Impact Investment, które coraz mocniej przykuwają jego uwagę. Daniel angażuje się także charytatywnie. Świat staje się dzięki temu lepszy, a on czerpie z tego ogromną satysfakcję.

Daniel uwielbia wyzwania nie tylko w biznesie. Realizuje je także w sporcie, często ekstremalnym. W ramach projektu 4Pustynie przebiegł 1.000 km po 4 pustyniach na 4 kontynentach. Ukończył także m.in. zawody triatlonowe Ironman i najtrudniejszy wyścig MTB na świecie – La Ruta de los Conquistadores w Kostaryce.

 

To jest pierwsza część naszej rozmowy, w której poznasz historię mojego gościa. Rozmawiam z Danielem o sportach ultra ekstremalnych, wstawaniu wcześnie rano oraz zarządzaniu zmianą i kryzysem w biznesie.

 

Polecane książki i autorzy:

  • Robin Sharma „Klub 5 Rano. Szczęśliwy poranek zmienia wszystko”

 

Linki:

O czym usłyszysz w tym odcinku podcastu?

00:02:07

Kim jest Daniel Lewczuk

00:04:42

O sportach ultra ekstremalnych

00:12:03

O nowych, ekscytujących projektach

00:15:44

O wstawaniu wcześnie rano

00:20:29

O rekrutacji na stanowiska menedżerskie

00:27:50

O zarządzaniu zmianą i kryzysem w biznesie

00:34:29

O sile napędowej i ciekawości w życiu

00:36:50

Gdzie można znaleźć Daniela Lewczuka

Te odcinki mogą też cię zainteresować

Posłuchaj także

0