Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Inwestorium #027: Gdzie warto szukać inspiracji oraz o pytaniach ważnych dla rozwoju biznesu – Joanna Borucka

2 stycznia , 2022 | Autor: Kuba Karliński

Joanna Borucka jest finansistką z wykształcenia, konsultantką, doradczynią biznesową z doświadczenia i przedsiębiorczynią z powołania. Joanna pracowała w korporacjach w branży doradczej i telekomunikacyjnej, a obecnie prowadzi firmę Katalog Marzeń, która oferuje prezenty w postaci przeżyć. Joanna inwestuje również kapitał i wspiera swoim doświadczeniem nowo powstające przedsięwzięcia i startupy.

Asia prowadzi również podcast „Napędzani marzeniami”, do którego zaprasza nietuzinkowych gości z pasją, którzy realizują swoje marzenia w różnych obszarach i dziedzinach życia.

Joanna jest mamą trójki dzieci. Oprócz tego jest aktywna fizycznie, regularnie biega, a najlepiej relaksuje się szydełkowaniem, którego nauczyła się od babci.

 

To jest druga część naszej rozmowy, w której rozmawiam z Joanną o tym, jak dbać o swoją energię i gdzie warto szukać pomysłów i inspiracji. Joanna zdradza także, jakie pytania warto sobie zadawać dla rozwoju biznesu i siebie oraz dlaczego robi to, co robi. Poruszamy także kwestię inwestowania pieniędzy.

 

Linki:

O czym usłyszysz w tym odcinku podcastu?

00:01:20

Jak dbać o swoją energię

00:06:35

Gdzie warto szukać pomysłów i inspiracji

00:10:01

Dlaczego robi to, co robi

00:12:31

O tym, czego nowego się nauczyła

00:19:57

O inwestowaniu pieniędzy

00:23:45

Jakie pytania warto sobie zadawać dla rozwoju biznesu i siebie

00:29:15

Gdzie można znaleźć Joannę Borucką

Te odcinki mogą też cię zainteresować

Posłuchaj także

0