Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Inwestorium #031: O wykorzystaniu nowoczesnych technologii, kompetencjach i zawodach przyszłości – Joanna Ceplin

15 sierpnia , 2022 | Autor: Kuba Karliński

Joanna Ceplin jest ekspertką w dziedzinie marketingu internetowego i kobietą przedsiębiorczą, Założycielką & CEO Instytutu Marki Online i Komunikacji, partnerką Agencji Communico Arts oraz właścicielką Akademii Smart Brand. Jako certyfikowany mentor biznesu pomaga w rozwoju marek osobistych, firm i startupów. Jest autorką książki „Uwierz w swoją markę online i rozwijaj swój biznes”, a w jej szkoleniach i kursach budowania marki, komunikacji online i mediów społecznościowych – stacjonarnych i online – wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób.

Rozmawiam z Joanną o przełamywaniu barier w korzystaniu z nowoczesnych technologii, mitach związanych z mediami społecznościowymi oraz kompetencjach i zawodach cyfrowych przyszłości. Dyskutujemy także o lejkach sprzedażowych i danych statystycznych, które każdy właściciel biznesu powinien regularnie analizować.

 

Linki:

O czym usłyszysz w tym odcinku podcastu?

00:01:26

Kim jest Joanna Ceplin

00:03:44

Mity związane z wykorzystaniem technologii

00:08:04

Początki kursów online i perfekcjonizm

00:12:13

Siła newslettera

00:15:46

Zawody i kompetencje przyszłości

00:27:50

Lejki sprzedażowe i dane online warte monitorowania

00:32:58

O rozwoju kompetencji cyfrowych przedsiębiorców i menedżerów

Te odcinki mogą też cię zainteresować

Posłuchaj także

0