Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Inwestorium #050: O podejmowaniu lepszych decyzji dzięki astrologii – Piotr Gibaszewski

26 grudnia , 2022 | Autor: Kuba Karliński

Piotr Gibaszewski zajmuje się astrologią i tarotem od 1990 roku. Jest autorem corocznej polityczno-gospodarczej prognozy astrologicznej i astrokalendarza. Publikuje miesięczne i roczne prognozy społeczno-polityczne.

Piotr jest członkiem Stowarzyszenia Astrologów. Wykłada astrologię w Studium Psychologii Psychotronicznej. Rozwija nowy nurt w astrologii, jakim jest astrocoaching – połączenie astrologii z rozwojem osobistym. Prowadzi liczne kursy i szkolenia z zakresu astrologii i tarota.

Rozmawiam z Piotrem o tym, jak astrologia może pomóc w podejmowaniu decyzji, szczególnie biznesowych i inwestycyjnych. Poruszamy temat astrologii finansowej, a także dotykamy odkrywania dzięki astrologii swojego powołania i ukrytego potencjału.

 

Linki:

O czym usłyszysz w tym odcinku podcastu?

00:01:36

Jak astrologia może pomóc w podejmowaniu decyzji?

00:07:28

Astrologiczne aspekty doboru wspólników do spółki

00:10:30

Astrologia finansowa

00:13:30

Kiedy biznesmeni przychodzą po pomoc do astrologa?

00:20:43

Kiedy rozpoczynać nowe inicjatywy biznesowe?

00:28:40

Jak odnaleźć swoje powołanie i ukryty potencjał?

Te odcinki mogą też cię zainteresować

Posłuchaj także

0