Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Inwestorium #042: O Dominikanie oraz planowaniu przestrzennym w Europie i krajach egzotycznych – Marek Zmysłowski

31 października , 2022 | Autor: Kuba Karliński

Marek jest przedsiębiorcą, inwestorem na rynku startupów. Rozwijał biznesy internetowe w Polsce i Afryce. Przez współpracę z niewłaściwymi ludźmi trafił na listę najbardziej poszukiwanych Interpolu. 2 lata zajęło mu oczyszczenie się z zarzutów i udowodnienie, że cała sprawa była owocem korupcji. Swoje przygody opisał w książce „Goniąc czarne jednorożce”.

Aktualnie Marek jest inwestorem i founderem w firmie Sunroof produkującej dachy solarne i Samana Group, która buduje miasteczko w Dominikanie.

W tym odcinku rozmawiam z Markiem o blaskach i cieniach rozwoju biznesu w branży dachów solarnych, ekspansji na nowe rynki, ekosystemie handlu i magazynowaniu energii.

W tym odcinku rozmawiam z Markiem o Dominikanie, planowaniu przestrzennym w Europie i krajach egzotycznych, motywacjach i frustracjach ludzi, rozwoju ich świadomości oraz jak to wszystko wykorzystać w biznesie. Poruszamy też temat świadomego zdrowia.

 

Linki:

O czym usłyszysz w tym odcinku podcastu?

00:03:45

Dlaczego i skąd wzięła się Dominikana?

00:08:00

Planowanie dzielnic i miasteczek w Europie i krajach egzotycznych

00:13:50

Etapy rozwoju świadomości pod kątem wyboru miejsca odpoczynku i zamieszkania

00:16:50

Planowanie przestrzenne i rozwój obszarów w Polsce i na Dominikanie

00:22:50

Od zakupu gruntu do tworzenia jednorożców, unicornów w branży nieruchomości

00:25:01

O motywacjach i frustracjach nie tylko mieszkańców rajów na ziemi

00:28:35

O świadomym zdrowiu i nowej książce Marka Zmysłowskiego

Te odcinki mogą też cię zainteresować

Posłuchaj także

0