Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Inwestorium #043: Jak przedsiębiorcy, właściciele i menedżerowie firm mogą zadbać o spokojną głowę – Greg Albrecht

7 listopada , 2022 | Autor: Kuba Karliński

Greg Albrecht jest założycielem Albrecht & Partners. Prowadzi coaching dla zarządów firm, mentoring dla założycieli firm i projekty optymalizacji biznesu w obszarze przywództwa i strategii wzrostu. Jest certyfikowanym coachem International Coaching Community oraz Gallup-Certified Strengths Coach. Inwestuje w startupy jako anioł biznesu i partner w NxtGen Angels.

Wydaje podcast biznesowy „Greg Albrecht Podcast – Wszystkie Twarze Biznesu” oraz Business Unlimited Newsletter subskrybowany przez tysiące liderów z Polski i zagranicy. Pracował dla ponad 300 firm, od jednoosobowych działalności po globalne korporacje.

Po godzinach uwielbia zdobywać nowe umiejętności i zwiedzać parki narodowe. Posiada licencję instruktora nurkowania. Ukończył kilka maratonów biegowych i rowerowych. Uwielbia literaturę i prowadzi regularne spotkania Book Clubu w ramach społeczności Business Unlimited. Mieszka w Polsce i Hiszpanii.

Rozmawiam z Gregiem o jego pracy doradcy zarządów, z jakimi wyzwaniami mierzą się przedsiębiorcy, właściciele i menedżerowie firm, a także o tym, jak zadbać o spokojną głowę i swoją energię. Dyskutujemy także o oddychaniu i budowaniu nawyków pozytywnie wpływających na efektywność działania.

 

Linki:

 

O czym usłyszysz w tym odcinku podcastu?

00:01:55

Po co ludzie biznesu korzystają z usług doradcy

00:06:50

Jakie wyzwania mają właściciele firm

00:12:30

Jak przedsiębiorcy mogą zadbać o swoją głowę

00:17:10

Jak dbać o swoją energię

00:25:08

O oddychaniu i nawykach pozytywnie wpływających na efektywność działania

00:30:04

O poszerzaniu horyzontów przez działanie

00:31:36

Gdzie można znaleźć Grega Albrechta

Te odcinki mogą też cię zainteresować

Posłuchaj także

0