Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności. Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Inwestorium #047: O pomysłach, pasjach i paliwie do życia – Sławek Muturi

5 grudnia , 2022 | Autor: Kuba Karliński

Sławek Muturi – pół-Polak, pół-Kenijczyk, mieszkający w Warszawie. Absolwent SGH, UW oraz London Business School. Pracował w ONZ oraz w firmach doradczych. W tym samym czasie inwestował w mieszkania na wynajem. Dzięki temu w 2009 roku, w wieku 43 lat osiągnął wolność finansową.

Jego misją stało się wspieranie wolności finansowej Polek i Polaków – dzieli się wiedzą, wspiera inwestujących w mieszkania pod wynajem. Jego firma Mzuri była pionierem usługi zarządzania najmem w Polsce.

Jego życiowym projektem jest Fundacja Fridomia, której misją jest zapewnienie mieszkań młodym dorosłym opuszczającym domy dziecka.

Pasją Sławka są podróże. Jako jedna z tylko trzech osób na całym świecie odwiedził wszystkie 193 kraje członkowskie ONZ, co najmniej po dwa razy każdy.

Sławek włada 12 językami, w tym 7 biegle.

Rozmawiam ze Sławkiem o pomysłach, pasjach i paliwie do życia. Mój gość opowiada też o Fundacji Fridomia i mieszkaniach dla absolwentów domów dziecka. Zdradza, jak dba o bystry umysł i pielęgnuje młodość. Nie mogło też zabraknąć tematu podróżowania, które ja także uwielbiam.

 

Linki:

O czym usłyszysz w tym odcinku podcastu?

00:01:52

O pomysłach, pasjach i paliwie do życia

00:10:54

O Fundacji Fridomia i mieszkaniach dla absolwentów domów dziecka

00:17:54

Jak można dbać o bystry umysł i pielęgnować młodość

00:26:38

O podróżowaniu w nieznane i bez planu

Te odcinki mogą też cię zainteresować

Posłuchaj także

0